Biz Kimiz?

Biz Kimiz.?

Barcod Soft Yazılım ve İnternet Hizmetleri

15 yılı aşan tecrubesiyle ürün geliştirme ve yönetimi tecrubeleri ile 2001 yılında kurulmuş olan Barcod Soft Yazılım, müşterileri için isteğe özel programlanmış yazılımlar, web platformları, e-ticaret platformları, entegrasyon çözümlerine yazılım ve uygulamalar geliştiren bir yazılım firmasıdır. Ayrıca güneş enerjisi, GES proje takip, bakım kurulum ve Kurumsal firmalara güneş enerjisi servis hizmeti vermektedir.

Sektörünüze Özel Yazılım Geliştirme

Barcod Soft Yazılım, teknolojilerinin yüksek yoğunlukta ve kesintisiz kullanımının talep edildiği kurumsal anahtar teslim çözümler sunmaktadır. 360 derece teknoloji ve dijital ajans kimliği ile Barcod Soft Yazılım, elektronik ortama yönelik küçük ya da büyük ölçekli tüm özel yazılım ve web platform geliştirme işlerinde sizlere hizmet vermektedir.

Neler Yapıyoruz?

Özel Yazılım

"Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı" diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Barcod Sistemleri

Barkodlanan ürünlerinizi takip etmeniz, alış satış fiyatlarını görmeniz, stok takibi yapabilmeniz, işinizden verim alabilmeniz için barkod sistemine ihtiyacınız vardır.

Web Yazılım

Kişisel web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. " Aslında en önemlisi bugün yapıp yarın kaybolmuyoruz. "

Google Reklamları

Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorlarında ön sıralara taşıyoruz. İnternetten marjinal faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.
Barcod Soft yazılım ve İnternet Hizmetleri

 Kalite Politikamız

 
  • Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında en etkili faktör olduğuna inandığımız yazılım ürünlerimizin ve hizmet kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak,
  • Şirketimizin vizyonunu ve misyonunu gerçekleştirebilmek için, teknolojik bilgi birikimimizi en üst düzeyde kullanmak,
  • Müşterilerimizin değişen, gelişen isteklerini karşılayacak yazılım ürünleri araştırmak, mevcut yazılım ürün ve hizmetlerini geliştirmek için takım anlayışının oluşturduğu güç birliğini sürekli kılmak,
  • Yazılım ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliğinin, şirketlerin ömrü, kalitesi ve verilen hizmetler ile bağlantılı olduğunun bilinciyle çalışmak,
  • Müşterilerimizle bütünleşerek, yazılım ürünlerimizin kullanıldığı projelerde kaliteli ürünün yanında, kaliteli mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de sunmak,
  • Şirketimizin bütün maddi ve manevi kaynaklarını ve yeteneklerini, daha iyiye erişmek için sürekli canlı tutmak, tüm gücümüzü en iyi yazılım ürünü ve hizmeti için seferber etmektir.